Rainbird STP-6 Kablolu Kontrol Ünitesi

  • Ürün Kodu

    :
  • Fiyat

    :
  • 88 $+KDV

Ürün Bilgisi

RAİNBİRD STP-6 SERİSİ KONTROL CİHAZI

Rainbird STP-6 kontrol ünitesi konutsal kullanım için 4, 6, 9 İstasyonlu olarak bina İçi Kontrol cihazi olarak üretilmiştir.

■ Sulama endüstrisinde sulamanın programlanması ve çalıştırılması için üretilen STP-6 kontrol ünitesi kullanımı o kadar kolaydır ki talimatları okumanız bile gerekmeyecek.

■ Kullanımı kolay “Bir Bakışta” programlama, kontrol cihazı yüz plakası üzerinde belirli bir bölge için tüm sulama çizelgesi bilgilerini aynı zamanda görmenize imkan verir.

■ Bağımsız bölge kontrolü size her bir bölgenin farklı sulama ihtiyaçlarını kolayca karşılama esnekliği verir.

ÖZELLİKLER

- STP Plus Kontrol CİHAZİ, bireysel bölge esasına göre (kullanıcı tarafından seçilebilen borularla) her gün için çok sayıda başlatma zamanları seçmenize izin vererek çimlerinizi ve bahçenizi daha sağllıklı tutmanıza yardım eder.

- Su Ayarı özelliği, sulama miktarını gerektiği gibi kolayca artırmanızı veya azaltmanızı mümkün kılar.

- Uzun süren yağmur durumunda kontrol cihazıWnın yağmur geciktirme özelliğini kullanarak sulama çizelgesini kolayca 72 saate kadar askıya alabilirsiniz.

- Şimdi Sula özelliği, daha önce ayarlanmış olan sulama çizelgesini etkilemeksizin bir tek bölgeyi veya tüm bölgeleri sulamak için kolayca ilave sulama yapmanıza izin verir.

- Su kısıtlamalarının yönetilmesini kolaylaştırmak için, kontrol CİHAZİ haftanın belirli günlerinde sulama yapmak için ayarlanabilir.

- Elektrik kesintisi durumunda kalıca hafıza kullanılarak sulama çizelgesi kaydedilir.

- Kablosuz yağmur Sensörü (ürüne dahil değildir) veya başka elektrikli aksesuarlar bağlanmasına izin vermek için irtibat bloğu üzerinde ekstra 24 Volt terminaller mevcuttur.

Bize Ulaşın

(+90) 533-489-41-75

 
Videolar